0 ×
Вашата количка е празна.

Фитоактиватор със стволови клетки и арганово масло

9.50лв.

Код: Фитоактиватор със стволови клетки и арганово масло Категории: , Марка: Наличност: В наличност

НАЛИЧНОСТ: В НАЛИЧНОСТ

Описание

Съдържа растителен ектракт, получен от стволови клетки на Globularia Cordifolia. Доказано е действието му да защитава кожата чрез стимулиране клетъчната детоксикация и регенерация. Фитостволовите клетки действат, като ускоряват естественото производство на колаген, забавят видимите признаци на стареене, активират стволовите клетки на кожата, стягат и възстановяват загубенaтa еластичност.

Аргановото масло е естествено решение за защита срещу преждевременното стареене на кожата и силното действие на ултравиолетовите лъчи. Съдържа висока концентрация на витамин Е и сапонини и е особено ефективно срещу дегенерация на клетките, възпаление и изсушаване на кожата, акне и белези.

Начин на употреба: Отчупете върха на ампулата и нанесете съдържанието й върху лицето и шията с леки масажни движения. Прилагането вечер подпомага нощната регенерация. След отваряне е препоръчително ампулите да се използват еднократно или да се съхраняват в хладилник не повече от 5 дни.

INCI: AQUA, SODIUM HYALURONATE, GLOBULARIA CORDIFOLIA FERMENT, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, GLYCERIN, ASCORBYL METHYLSILANOL PECTINATE, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, HYDROLYZED COLLAGEN, BENZYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, D-ALPHA-TOCOPHERYL ACETATE, CANANGA ODORATA OIL

Ампули 2 x 3 мл

Допълнителна информация

Тегло 30 g